Solar Screen Cover Styl’ on kõrgekvaliteetne sisustus- ja dekoratiivkilede tootesari, mille abil on võimalik kiirelt ja efektiivselt uuendada oma kodu või ettevõtte (kontori, hotelli, poe jne.) interjööri.

Meie tootevalikus on üle 1000 erineva tekstuuri, mustri, ja värvi, mis annavad Teile võimaluse luua interjöörile uus ilme hetkega.

Täpsema valiku leiate Cover Styl’ kodulehelt.

Cover Styl’ vinüülkilede elastsuse tõttu on neid võimalik paigaldada väga erinevatele pindadele – seinad, põrandad, uksed, trepid, mööbel jne. Kuna kiled kannatavad ka suuremat niiskust, siis on neid võimalik paigaldada erinevatesse märgruumidesse.

Mõned näited:
Põhilised küsimused ja vastused:

Mida saab üldse kiletada?

Põhimõtteliselt kõike – seinu, lagesid, põrandaid, mööblit, kodumasinaid jne. Nii siledaid kui reljeefseid pindu. Ehk pea kõike, mis ei ole pehme!

Kaua vinüülkiletatud pind vastu peab?

Cover Styl’ materjal on kaetud kriimustuskindla laminaadiga, mis annab sellele ülisuure vastupidavuse. Seega meie poolt paigaldatud materjalile on 10 aastane garantii.

Mis vahe on ehituspoodides müüdavatel ja CoverStyl kiledel?

Üldjuhul on vahe 2-3x Cover Styl’ kasuks, seda nii materjali kvaliteedi, kui vastupidavuse poolest (vesi, kuumus, kulumine).

Kas vinüülkiled kannatavad niiskust?

Jah kannatavad! Neid saab paigaldada nii vannituppa, kui teistesse väga niisketesse ruumidesse, ehk vesi ega niiskus Cover Styl’ kiledele midagi ei tee.

Kas pinda katsudes saab aru, et tegemist on kilega?

Kuna kiled on loodud väga naturaalse materjali imitatsiooniga, siis katsudes kindlasti aru ei saa, et tegemist võiks olla kilega.

Palju kiletamine maksab?

Materjalide hinnad jäävad vahemiku 20-45€/m2 ja paigaldus on sõltuv olenevalt keerukusest (asukohast, pindadest, materjali valikust jne). Ehk üldjuhul on kiletamine võrreldes teiste renoveerimise meetodite, või uute asjade ostmisega tunduvalt soodsam, keskkonnasäästlikum ja vähem ajakulukas.

Omadused:

Cover Styl’ sisustuskiled on loodussõbralikud, tule- ja töökindlad, mille kohta on väljastatud alljärgnevad EU nõuetele vastavad sertifikaadid ja standardid:

  • Tulekindluse sertifikaat (EN 13501-1)
  • Vastavus EU standartitega (AUTO DECLARATION ce)
  • Merendus (IMO)
  • Antibakteriaalne (EN 13501-1)
  • Ohtlikud orgaanilised ühendid (COV)
  • Ohtlikud kemikaalid (ROHS)

Cover Styl’ vinüülkilede tootmisprotsessi käigus eemaldatakse kilede koostisest kõik kahjulikud kemikaalid, muutes materjalid keskkonnasõbralikeks.

  • Ei sisalda kahjulikke raskemetalle (tina, kaadium, elavhõbe, kroom jt.)
  • Ei sisalda formaalaldehüüdi (HCHO), mis võib põhjustada “haige maja” sündroomi

Cover Styl’ kiled vastavad:

  • tapeedi ja kartongil suhtes kohaldatavatele ohutusstandarditele
  • ohtlike kemikaalide ohutusnõuetele lastele mõeldud toodete ühistes ohutusstandardites.

Cover Styl’ kiledel on suurepärased mikroobide- ja hallitusvastased omadused, mis aitavad säilitada ohutu elukeskkonna.

Mirlex OÜ on Cover Styl’ kilede ametlik sertifitseeritud müüja ja paigaldaja.