Lummav ja Lihtne Võimalus Muuta Vannitoa Interjööri!

Kas tunned vahest ängi oma aegunud vannitoast? Oled tüdinud samadest plaatidest ja mõtled kogu dekoratsioonistiili muutmisele? Plaadid, värv, krohv… Kaalud erinevate võimaluste vahel ja kujutad ette kõige ekstsentrilisemaid trikke vannitoaplaatide katmiseks.

Mõistlik on valida lihtsam tee, kuidas katta oma vannitoaplaadid ja moderniseerida vannitoa interjööri. Selleks pole sul vaja hakata päriselt kõike ära lõhkuma, vaid saad oma vanad vannitoaplaadid katta vaid mõne lihtsa sammuga. Põhimõtteliselt ainuke mida selleks vajad, on vannituppa mõeldud Coverstyl sisustuskile, mis on parim kaasaegne renoveerimisvõte! Kilesid on võimalik kiirelt paigaldada, need säästavad oluliselt aega ja hoiavad ära pikad ning kulukad renoveerimistööd.

Üldiselt on palju erinevaid põhjused, miks võiksid vannitoa renoveermist edasi lükata – “selleks kulub liiga palju aega”, “see on liialt kulukas ja võtab liiga suure osa pere eelarvest”, või näiteks “üürileandja lihtsalt ei luba seda” …

Coverstyl kilede paigaldamine vannitoaplaatide katmiseks võimaldab sul säästa korraga aega ja raha, ilma et oma dekoratiivsete soovide osas järeleandmisi peaksid tegemata. Muuda oma meelt nii palju kui soovid – Kui paigaldad uusi plaate, siis teed üldjuhul pikaajalise otsuse paljudeks aastateks. Sisustuskile saab seevastu aga paigaldada suhteliselt hetkega ja hiljem seda sama kiiresti eemaldada. Kui oled inimene, kes muudab oma meelt nagu särki, või kes armub viimasesse trendi mida näeb mõnes sisekujundusajakirjas, siis ära muretse, tänu Coverstyl sisustuskiledele saad oma vannitoaplaate katta niipalju kui soovid. Saad muuta vannitoa disaini lihtsalt, vaevatult ja efektiivselt nagu ise seda soovid. Coverstyl sisustuskilesid saab paigaldada põhimõtteliselt igale kõvale pinnale, sh: seintele, põrandatele, lagedele, mööblile ja vajadusel isegi vanni või dušhiruumi.

Cover Styl’ sisustuskile on spetsiaalselt loodud selleks, et katta kõiki pindu kiiresti ja efektiivselt. See on erakordselt vastupidav aja ja niiskuse suhtes ning pakub palju erinevaid disaini valikuid. Vali stiil, mis sulle meeldib. Olenemata maitsest, pakub Cover Styl’ mitmeid disaine ja tekstuurseid sisustuskilesid, mis tagavad katsudes sama realistliku tulemuse nagu näiteks looduslik kivi või puit.

Võta meiega ühendust!
Kui soovid teada rohkem teada mitmekülgsuse või selle parimate kasutusviiside kohta, võid meiega koheselt ühendust võtta. Oleme siin, et aidata sul teha muutusi, mis muudavad su vannitoa säravaks ja stiilseks!

28.08.2023

Lummav ja Lihtne Võimalus Muuta Vannitoa Interjööri!